ZATERDAG Brouwsels op straat- 31 Augustus 2019

vantotartiest/gezelschapplaats
18.00u22.00uMarché aux bons vivantsvolledig dorp
18.00u22.00uBrandweerzone Centrum (BE) - rookmobiel2 BIB
18.00u22.00uTentoonstelling DACart (BE) - Zonnehoeve Living+8 PASTORIE
18.00u18.20uCie De Vleesklak (BE) - On Brasse Majeurmobiel (2-4-5-6)
18.00u18.25uKinetic Theatre Company (AU) - Gamagalahmobiel (2-4-5-6)
18.00u18.20uNemyx (BE) - Grootvader en zijn Raap4 HEERLIJKHEID
18.00u18.20uEl Trio La La La (SP) - Las Bailarinas9 ACHTER DE KERK
18.00u18.40uCie Circooltura (CH-IT) - Via via2 BIB
18.00u20.00uRariteitenkabinet (BE) - Klankenkaravaan6 LINDE
18.00u21.00uHet Klei Atelier (NL) - Reizend doe het zelf Klei Atelier7 OUDE KERK
18.00u21.00uKatakrak Company (SP) - L'Animalada7 OUDE KERK
18.05u18.40uKatastrofa Clown (BE) - Katastrofa Show5 SINT-CECILIA
18.10u18.30uDekru (UA) - Light Souls1 BROUWERIJ
18.30u18.50uTsubasa Watanabe (JP) - Hidden Place3 KERK EKE
18.30u19.00uMarie-Anne Dirckx (BE) - Fleur!mobiel (2-4-5-6)
18.30u19.10uCirco Daparro (BE) - Rockin9 ACHTER DE KERK
18.30u19.15uSilenzio Immobile (BE) - Venetiaans echtpaarmobiel (2-4-5-6)
18.40u19.00uCie De Vleesklak (BE) - On Brasse Majeurmobiel (7-8-9)
18.40u19.00uNemyx (BE) - Grootvader en zijn Raap4 HEERLIJKHEID
18.40u19.05uKinetic Theatre Company (AU) - Gastropodiamobiel (2-4-5-6)
18.45u19.30uPaprika Royal (FR-CH) - Clap!!!2 BIB
18.50u19.30uPapito (SP) - A Different Player1 BROUWERIJ
19.00u19.20uCie des Tubercules (FR) - Uit den Boom8 PASTORIETUIN
19.00u19.35uPiero Ricciardi (BE) - Why not?5 SINT-CECILIA
19.00u19.45uFour Hands Circus (IT) - Performance7 OUDE KERK
19.00u19.45uCie Dynamogène (FR) - Monsieur Culbutomobiel (7-8-9)
19.15u19.45uDuo Masawa (IT - AR) -V.O.G.O.T3 KERK EKE
19.20u19.40uNemyx (BE) - Grootvader en zijn Raap4 HEERLIJKHEID
19.20u19.40uEl Trio La La La (SP) - Las Bailarinas9 ACHTER DE KERK
19.20u19.45uKinetic Theatre Company (AU) - Gamagalahmobiel (7-8-9)
19.30u20.00uMarie-Anne Dirckx (BE) - Fleur!mobiel (7-8-9)
19.30u20.15uSilenzio Immobile (BE) - Venetiaans echtpaarmobiel (7-8-9)
19.40u20.20uCie Circooltura (CH-IT) - Via via2 BIB
19.45u20.20uKatastrofa Clown (BE) - Katastrofa Show5 SINT-CECILIA
19.50u20.10uDekru (UA) - Light Souls1 BROUWERIJ
19.50u20.30uCirco Daparro (BE) - Rockin9 ACHTER DE KERK
20.00u20.20uCie De Vleesklak (BE) - On Brasse Majeurmobiel (2-4-5-6)
20.00u20.20uTsubasa Watanabe (JP) - Hidden Place3 KERK EKE
20.00u20.20uNemyx (BE) - Grootvader en zijn Raap4 HEERLIJKHEID
20.00u20.25uKinetic Theatre Company (AU) - Gastropodiamobiel (7-8-9)
20.00u24.00uRon Jaluai (BE) - Love is in the air7 OUDE KERK
20.30u20.50uCie des Tubercules (FR) - Uit den Boom8 PASTORIETUIN
20.30u21.00uMarie-Anne Dirckx (BE) - Fleur!mobiel (2-4-5-6)
20.30u21.00uTeorg Michaël (BE) - Bapo de Toeterman4 HEERLIJKHEID
20.30u21.05uPiero Ricciardi (BE) - Why not?5 SINT-CECILIA
20.30u21.10uPapito (SP) - A Different Player1 BROUWERIJ
20.30u21.15uPaprika Royal (FR-CH) - Clap!!!2 BIB
20.30u21.15uVilja Duo (BE-RU) - Houd me vast3 KERK EKE
20.30u21.15uFour Hands Circus (IT) - Performance7 OUDE KERK
20.30u21.15uCie Dynamogène (FR) - Monsieur Culbutomobiel (2-4-5-6)
20.30u22.00uRariteitenkabinet (BE) - Klankenkaravaan6 LINDE
20.40u21.00uEl Trio La La La (SP) - Las Bailarinas9 ACHTER DE KERK
20.40u21.00uCie De Vleesklak (BE) - On Brasse Majeurmobiel (7-8-9)
20.40u21.05uKinetic Theatre Company (AU) - Gamagalahmobiel (7-8-9)
21.15u21.50uCrème & Brulé (IT) - Fire, dance and romance5 SINT-CECILIA
21.25u21.40uKinetic Theatre Company (AU) - Gastropodiamobiel (2-4-5-6)
21.30u21.50uDekru (UA) - Light Souls1 BROUWERIJ
21.30u22.00uDuo Masawa (IT - AR) -V.O.G.O.T3 KERK EKE
21.30u22.00uTeorg Michaël (BE) - Bapo de Toeterman4 HEERLIJKHEID
22.00u22.35uKatastrofa Clown (BE) - Katastrofa Show5 SINT-CECILIA
22.00u22.45uRadio Spandex (BE) - Coverband, pop & rock hits1 BROUWERIJ
22.00u24.00uZazzu (BE) - Oya en de Dwaallichtjes3 KERK EKE
22.45u23.20uCrème & Brulé (IT) - Fire, dance and romance5 SINT-CECILIA
23.00u24.00uRariteitenkabinet (BE) - Klankenkaravaan6 LINDE
23.15u24.00uRadio Spandex (BE) - Coverband, pop & rock hits1 BROUWERIJ

ZONDAG Brouwsels op straat - 1 September 2019

vantotartiest/gezelschapplaats
10.30u12.00uInhuldiging beeld "Le Grand Parleur" van Dirk De Keyzer1 BROUWERIJ
11.00u12.00uLes Cochons Sublimes1 BROUWERIJ
14.00u19.00uMarché aux bons vivantsvolledig dorp
14.00u19.00uBrandweerzone Centrum (BE) - rookmobiel2 BIB
14.00u19.00uTentoonstelling DACart (BE) - Zonnehoeve Living+8 PASTORIE
14.00u19.00uKatakrak Company (SP) - L'Animalada7 OUDE KERK
14.00u19.00uHet Klei Atelier (NL) - Reizend doe het zelf Klei Atelier7 OUDE KERK
14.00u19.00uGuapa Creations (BE) - Kindergrime7 OUDE KERK
14.00u14.30uMarie-Anne Dirckx (BE) - Ikaros!mobiel (2-4-5-6)
14.10u14.30uNemyx (BE) - Grootvader en zijn Raap4 HEERLIJKHEID
14.10u14.50uPiero Ricciardi (BE) - Why not?5 SINT-CECILIA
14.15u14.45uKinetic Theatre Company (AU) - Gamagalahmobiel (2-4-5-6)
14.15u14.50uKatastrofa Clown (BE) - Katastrofa Show1 BROUWERIJ
14.15u15.00uPaprika Royal (FR-CH) - Clap!!!2 BIB
14.20u14.40uEl Trio La La La (SP) - Las Bailarinas9 ACHTER DE KERK
14.30u14.50uTsubasa Watanabe (JP) - Hidden Place3 KERK EKE
15.00u15.30uKinetic Theatre Company (AU) - Gastropodiamobiel (2-4-5-6)
15.00u15.20uNemyx (BE) - Grootvader en zijn Raap4 HEERLIJKHEID
15.00u15.40uCirco Daparro (BE) - Rockin9 ACHTER DE KERK
15.00u15.45uFour Hands Circus (IT) - Performance7 OUDE KERK
15.00u15.45uSilenzio Immobile (BE) - Venetiaans echtpaarmobiel (2-4-5-6)
15.00u17.00uRariteitenkabinet (BE) - Klankenkaravaan6 LINDE
15.15u15.35uDekru (UA) - Light Souls1 BROUWERIJ
15.15u15.45uDuo Masawa (IT - AR) -V.O.G.O.T3 KERK EKE
15.15u15.50uPapito (SP) - A Different Player5 SINT-CECILIA
15.20u16.00uCie Circooltura (CH-IT) - Via via2 BIB
15.30u16.00uMarie-Anne Dirckx (BE) - Ikaros!mobiel (7-8-9)
15.45u16.15uTeorg Michaël (BE) - Bapo de Toeterman4 HEERLIJKHEID
16.00u16.20uTsubasa Watanabe (JP) - Hidden Place3 KERK EKE
16.00u16.20uCie des Tubercules (FR) - Uit den Boom8 PASTORIETUIN
16.00u16.20uEl Trio La La La (SP) - Las Bailarinas9 ACHTER DE KERK
16.00u16.30uSint-Ceciliaband (BE) - concert5 SINT-CECILIA
16.00u16.35uKatastrofa Clown (BE) - Katastrofa Show1 BROUWERIJ
16.00u16.45uSilenzio Immobile (BE) - Venetiaans echtpaarmobiel (7-8-9)
16.00u16.45uCie Dynamogène (FR) - Monsieur Culbutomobiel (7-8-9)
15.45u16.15uKinetic Theatre Company (AU) - Gamagalahmobiel (7-8-9)
16.15u17.00uPaprika Royal (FR-CH) - Clap!!!2 BIB
16.30u17.00uKinetic Theatre Company (AU) - Gastropodiamobiel (7-8-9)
16.40u17.00uNemyx (BE) - Grootvader en zijn Raap4 HEERLIJKHEID
16.40u17.15uPiero Ricciardi (BE) - Why not?5 SINT-CECILIA
16.45u17.25uCirco Daparro (BE) - Rockin9 ACHTER DE KERK
16.45u17.30uVilja Duo (BE-RU) - Houd me vast3 KERK EKE
17.00u17.20uDekru (UA) - Light Souls1 BROUWERIJ
17.00u17.45uFour Hands Circus (IT) - Performance7 OUDE KERK
17.20u17.50uSint-Ceciliaband (BE) - concert5 SINT-CECILIA
17.20u18.00uCie Circooltura (CH-IT) - Via via2 BIB
17.30u18.00uNemyx (BE) - Grootvader en zijn Raap4 HEERLIJKHEID
17.30u18.00uMarie-Anne Dirckx (BE) - Ikaros!mobiel (2-4-5-6)
17.30u18.15uCie Dynamogène (FR) - Monsieur Culbutomobiel (2-4-5-6)
17.40u18.15uKatastrofa Clown (BE) - Katastrofa Show1 BROUWERIJ
18.00u18.20uCie des Tubercules (FR) - Uit den Boom8 PASTORIETUIN
18.00u18.30uDuo Masawa (IT - AR) -V.O.G.O.T3 KERK EKE
18.00u18.30uKinetic Theatre Company (AU) - Gastropodiamobiel (2-4-5-6)
18.00u18.40uPapito (SP) - A Different Player5 SINT-CECILIA
18.00u20.00uRariteitenkabinet (BE) - Klankenkaravaan6 LINDE
18.15u18.45uTeorg Michaël (BE) - Bapo de Toeterman4 HEERLIJKHEID
18.30u18.50uEl Trio La La La (SP) - Las Bailarinas1 BROUWERIJ
17.15u17.45uKinetic Theatre Company (AU) - Gamagalahmobiel (7-8-9)
19.10u19.30uTsubasa Watanabe (JP) - Hidden Place1 BROUWERIJ
19.45u20.05uDekru (UA) - Light Souls1 BROUWERIJ
20.30u21.05uCrème & Brulé (IT) - Fire, dance and romance1 BROUWERIJ
21.30u21.50uMoving Fire Arts & Vangelabbeek (BE) - Afsluitende vuurshow1 BROUWERIJ

WEEKEND - Overzicht Grote Kermis

Datum / TijdActiviteitLocatieOrganisator
Vrijdag 30 augustus
19:00BBQ & start Dolle DorpsdagenCC NOVAKLJ EKE
Zaterdag 31 augustus
17:00 - ……StreekbierennamiddagCC NOVAKLJ EKE
18:00 - 22:00 Marché aux bons Vivants
(feestelijke hapjes – oude ambachten)
DORPVriendenkring Eke Dorp
18:00 – 24:00Brouwsels op straat
internationaal festival voor straat- en circuskunsten
DORPVriendenkring Eke Dorp
18:00-22:00Tentoonstelling ZonnehoeveOude PastorieVriendenkring Eke Dorp
19:00 - …….Praatcafé in DE BROUWERIJCC De BrouwerijVriendenkring Eke Dorp
22:00 + 23:00 Radio SPANDEX optreden CC De Brouwerij (terras) Vriendenkring Eke Dorp
Zondag 1 september
10:00Openluchtmislokaal Sint-CeciliaKCC Sint-Cecilia
10:30Inhuldiging beeld Dirk De Keyzer
onder muzikale begeleiding door kunstenaar
CC DE BROUWERIJK.I.N , gemeentebestuur
11:00Aperoconcert met Franse specialiteiten + accordeonbandlokaal Sint-CeciliaKCC Sint-Cecilia
15:00 - ………..StreekbierennamiddagCC NOVAKLJ EKE
14:00 - 19:00 Marché aux bons Vivants
(feestelijke hapjes – oude ambachten)
DORPVriendenkring Eke Dorp
14:00 – 19:00Brouwsels op straat
internationaal festival voor straat- en circuskunsten
DORPVriendenkring Eke Dorp
14:00 - 19:00Tentoonstelling ZonnehoeveOude PastorieVriendenkring Eke Dorp
15:00 - …….Pannenkoekenbak CC De BrouwerijVriendenkring Eke Dorp
19:00 - …….Praatcafé in DE BROUWERIJCC De BrouwerijVriendenkring Eke Dorp
21:30 - ……VuurwerkDorpVriendenkring Eke Dorp
Maandag 2 september
09:30Dienst voor overleden parochianenKerkParochie Sint-Amandus
10:30Inhuldiging beeld “Le Grand Parleur”
met muzikale animatie van Les Cochons Sublimes
CC De Brouwerijin samenwerking met vzw Kunst in
Nazareth en Gemeentebestuur
11:00 - ………Muzikale animatie van Filip PiensCC De BrouwerijVriendenkring Eke Dorp