PROGRAMMA ZATERDAG 1 en ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018

 
 EKE          BROUWSELS OP STRAAT 
  24° internationaal festival  
  voor straat- en circuskunsten 
  
zaterdag 1 september 2018
 
PROGRAMMA 
vantotartiestplaats
18.00u22.00uMarché aux bons vivantsvolledig dorp
18.00u18.10uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
18.00u18.20uDuo Masawa (IT – AR) -V.O.G.O.T5 VBS EKE
18.00u18.30uCie Théatres des Marionnettes (F) – La Cabane de Pépémobiel (1-2-5)
18.00u18.30uDuo Abraccio (BE) – Hug Youmobiel (1-2-5)
18.00u18.35uCircus Katoen (BE) – Ex Aequo6 SINT-CECILIA
18.00u18.35uCronopia (AR) – Maromas1 BROUWERIJ
18.00u18.35uGjurcinowski Circus (MK) – Someone here is not normal2 BIB
18.00u18.40uStatuesalive (NL) – Role-emobiel (1-7-6-5)
18.00u18.45uC&T producties (BE) – Walking Grandpamobiel (1-7-6-5)
18.00u18.45uDr. Bubbels (BE) – reuzenzeepbellen8 OUDE KERK
18.00u20.00uDe Kaaimannen vzw (BE) – The Big Hap-PIG-ness Show7 LINDE
18.00u21.00uCircus Lumineszenz (AT) – Lusus Naturae4 KERK EKE
18.00u21.00uDe Reizende Fabriek (NL) – Fiets je schilderij8 OUDE KERK
18.00u21.00uRestvorm (NL) – Tetra Town8 OUDE KERK
18.00u22.00uTentoonstelling DACart – Zonnehoeve Living+9 PASTORIE
18.10u18.45uNacho Rey (AR) – Manic Freak8 OUDE KERK
18.15u18.45uMuruya (AR) – Show met tango en koorddansen9 PASTORIE
18.15u18.45uRavArt (NL) – Tom, Tom en de Bombardonmobiel (1-2-5)
18.15u19.00uAdrian Schvarstein & Jūratė Širvytė-Rukštelė  (SP-LT) – Arrivedmobiel (1-7-6-5)
18.20u18.30uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
18.30u19.20uMauro Cosenza (UY) – H20Boom5 VBS EKE
18.40u19.05uCircusatelier Circolito (BE) – Cent Percent3 PLACE TO BE
18.45u19.10uUilli Bispo (BR) – Cafe Solo2 BIB
18.45u19.15uDuo Kaos (GT-IT) – Time to Loop1 BROUWERIJ
19.00u19.30uCie Théatres des Marionnettes (F) – La Cabane de Pépémobiel (1-7-6-5)
19.00u19.30uDuo Abraccio (BE) – Hug Youmobiel (1-7-6-5)
19.00u19.30uEya y Compania Circo (AR) – Letters in the Air9 PASTORIE
19.00u19.35uMencho Sosa (AR) – Football show6 SINT-CECILIA
19.00u19.40uCie Colbok (FR) – Les Hirsutesmobiel (1-7-6 -5)
19.00u19.40uStatuesalive (NL) – Role-emobiel (1-2-5)
19.00u19.45uC&T producties (BE) – Walking Grandpamobiel (1-2-5)
19.00u19.45uDr. Bubbels (BE) – reuzenzeepbellen8 OUDE KERK
19.00u19.50uCompagnie i.Si (FR) – iSi & La8 OUDE KERK
19.10u19.20uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
19.15u19.45uRavArt (NL) – Tom, Tom en de Bombardonmobiel (1-7-6-5)
19.30u19.40uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
19.30u20.05uCronopia (AR) – Maromas1 BROUWERIJ
19.30u20.15uCompania Levelibular (AR) – Portamundos5 VBS EKE
19.45u20.15uEspumA BrumA (AR) – rOdandO9 PASTORIE
19.50u20.15uCircusatelier Circolito (BE) – Cent Percent3 PLACE TO BE
20.00u20.35uCircus Katoen (BE) – Ex Aequo6 SINT-CECILIA
20.00u20.35uGjurcinowski Circus (MK) – Someone here is not normal2 BIB
20.00u20.40uStatuesalive (NL) – Role-emobiel (1-2-5)
20.00u20.45uAdrian Schvarstein & Jūratė Širvytė-Rukštelė  (SP-LT) – Arrivedmobiel (1-2-5)
20.00u20.45uDr. Bubbels (BE) – reuzenzeepbellen8 OUDE KERK
20.10u20.45uNacho Rey (AR) – Manic Freak8 OUDE KERK
20.15u20.45uDuo Kaos (GT-IT) – Time to Loop1 BROUWERIJ
20.20u20.30uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
20.30u20.50uDuo Masawa (IT – AR) -V.O.G.O.T5 VBS EKE
20.30u21.00uCie Théatres des Marionnettes (F) – La Cabane de Pépémobiel (1-7-6-5)
20.30u21.00uDuo Abraccio (BE) – Hug Youmobiel (1-7-6-5)
20.30u21.00uMuruya (AR) – Show met tango en koorddansen9 PASTORIE
20.30u21.00uRavArt (NL) – Tom, Tom en de Bombardonmobiel (1-2-5)
20.30u21.15uC&T producties (BE) – Walking Grandpamobiel (1-2-5)
20.40u20.50uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
20.45u21.10uUilli Bispo (BR) – Cafe Solo2 BIB
20.50u21.30uCie Colbok (FR) – Les Hirsutesmobiel (1-2-5)
21.00u21.10uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
21.00u21.35uCronopia (AR) – Maromas1 BROUWERIJ
21.00u21.35uMencho Sosa (AR) – Football show6 SINT-CECILIA
21.00u21.40uStatuesalive (NL) – Role-emobiel (1-7-6-5)
21.00u21.45uDr. Bubbels (BE) – reuzenzeepbellen8 OUDE KERK
21.00u21.50uCompagnie i.Si (FR) – iSi & La8 OUDE KERK
21.00u21.50uMauro Cosenza (UY) – H20Boom5 VBS EKE
21.00u23.00uDe Kaaimannen vzw (BE) – The Big Hap-PIG-ness Show7 LINDE
21.15u21.45uEya y Compania Circo (AR) – Letters in the Air9 PASTORIE
21.30u22.00uCie Théatres des Marionnettes (F) – La Cabane de Pépémobiel (1-2-5)
21.30u22.15uC&T producties (BE) – Walking Grandpamobiel (1-7-6-5)
21.45u22.05uCircus De Sven (BE) – Vuurshow6 SINT-CECILIA
21.50u22.10uPeter Gusta (BE) – Fiammifero vuurshow1 BROUWERIJ
22.00u22.30uEspumA BrumA (AR) – rOdandO9 PASTORIE
22.00u22.45uCompania Levelibular (AR) – Portamundos5 VBS EKE
22.10u22.55uRadio Spandex (BE) – Coverband, pop & rock hits1 BROUWERIJ
22.15u22.50uMencho Sosa (AR) – Football show6 SINT-CECILIA
23.00u23.20uCircus De Sven (BE) – Vuurshow6 SINT-CECILIA
23.00u23.20uPeter Gusta (BE) – Fiammifero vuurshow1 BROUWERIJ
23.20u24.00uRadio Spandex (BE) – Coverband, pop & rock hits1 BROUWERIJ
 
 EKE          BROUWSELS OP STRAAT 
  24° internationaal festival  
  voor straat- en circuskunsten 
  
zondag 2 september 2018
 
PROGRAMMA 
vantotartiestplaats
14.00u19.00uMarché aux bons vivantsvolledig dorp
14.00u14.10uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
14.00u14.25uUilli Bispo (BR) – Cafe Solo2 BIB
14.00u14.30uCie Théatres des Marionnettes (F) – La Cabane de Pépémobiel (1-2-5)
14.00u14.30uDuo Abraccio (BE) – Hug Youmobiel (1-2-5)
14.00u14.45uC&T producties (BE) – Walking Grandpamobiel (1-7-6-5)
14.00u14.45uDr. Bubbels (BE) – reuzenzeepbellen8 OUDE KERK
14.00u16.00uDe Kaaimannen vzw (BE) – The Big Hap-PIG-ness Show7 LINDE
14.00u17.00uCircus Lumineszenz (AT) – Lusus Naturae4 KERK EKE
14.00u19.00uDe Reizende Fabriek (NL) – Fiets je schilderij8 OUDE KERK
14.00u19.00uRestvorm (NL) – Tetra Town8 OUDE KERK
14.00u19.00uTentoonstelling DACart – Zonnehoeve Living+9 PASTORIE
14.10u14.30uDuo Masawa (IT – AR) -V.O.G.O.T5 VBS EKE
14.15u14.25uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
14.15u14.45uRavArt (NL) – Tom, Tom en de Bombardonmobiel (1-2-5)
14.15u14.50uCronopia (AR) – Maromas6 SINT-CECILIA
14.15u14.50uMencho Sosa (AR) – Football show1 BROUWERIJ
14.20u15.00uStatuesalive (NL) – Role-emobiel (1-7-6-5)
14.25u15.00uNacho Rey (AR) – Manic Freak8 OUDE KERK
14.30u14.40uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
14.30u15.00uMuruya (AR) – Show met tango en koorddansen9 PASTORIE
14.40u15.00uCircusatelier Circolito (BE) – Cent Percent3 PLACE TO BE
14.40u15.30uMauro Cosenza (UY) – H20Boom5 VBS EKE
14.45u15.20uGjurcinowski Circus (MK) – Someone here is not normal2 BIB
15.00u15.30uCie Théatres des Marionnettes (F) – La Cabane de Pépémobiel (1-7-6-5)
15.00u15.45uDr. Bubbels (BE) – reuzenzeepbellen8 OUDE KERK
15.00u16.00uJettie Pallettie (NL) – Gezellige en swingende party act3 PLACE TO BE
15.15u15.45uEya y Compania Circo (AR) – Letters in the Air9 PASTORIE
15.15u16.00uAdrian Schvarstein & Jūratė Širvytė-Rukštelė  (SP-LT) – Arrivedmobiel (1-7-6-5)
15.15u16.00uC&T producties (BE) – Walking Grandpamobiel (1-2-5)
15.20u16.00uStatuesalive (NL) – Role-emobiel (1-2-5)
15.30u15.45uSingeleke (BE) – A capella2 BIB
15.30u16.00uDuo Kaos (GT-IT) – Time to Loop6 SINT-CECILIA
15.30u16.05uCircus Katoen (BE) – Ex Aequo1 BROUWERIJ
15.30u16.20uCompagnie i.Si (FR) – iSi & La8 OUDE KERK
15.45u16.30uCompania Levelibular (AR) – Portamundos5 VBS EKE
16.00u16.10uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
16.00u16.25uUilli Bispo (BR) – Cafe Solo2 BIB
16.00u16.30uDuo Abraccio (BE) – Hug Youmobiel (1-7-6-5)
16.00u16.30uEspumA BrumA (AR) – rOdandO9 PASTORIE
16.00u16.40uCie Colbok (FR) – Les Hirsutesmobiel (1-7-6 -5)
16.15u16.45uRavArt (NL) – Tom, Tom en de Bombardonmobiel (1-7-6-5)
16.20u16.30uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
16.25u17.00uCronopia (AR) – Maromas6 SINT-CECILIA
16.30u16.45uSingeleke (BE) – A capella2 BIB
16.30u17.05uMencho Sosa (AR) – Football show1 BROUWERIJ
16.40u16.50uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
16.40u17.00uDuo Masawa (IT – AR) -V.O.G.O.T5 VBS EKE
16.45u17.15uMuruya (AR) – Show met tango en koorddansen9 PASTORIE
16.45u17.30uDr. Bubbels (BE) – reuzenzeepbellen8 OUDE KERK
17.00u17.20uCircusatelier Circolito (BE) – Cent Percent3 PLACE TO BE
17.00u17.30uCie Théatres des Marionnettes (F) – La Cabane de Pépémobiel (1-7-6-5)
17.00u17.35uGjurcinowski Circus (MK) – Someone here is not normal2 BIB
17.00u17.35uNacho Rey (AR) – Manic Freak8 OUDE KERK
17.00u17.45uAdrian Schvarstein & Jūratė Širvytė-Rukštelė  (SP-LT) – Arrivedmobiel (1-2-5)
17.00u17.45uC&T producties (BE) – Walking Grandpamobiel (1-2-5)
17.00u19.00uDe Kaaimannen vzw (BE) – The Big Hap-PIG-ness Show7 LINDE
17.10u18.00uMauro Cosenza (UY) – H20Boom5 VBS EKE
17.20u18.00uStatuesalive (NL) – Role-emobiel (1-2-5)
17.30u18.00uDuo Kaos (GT-IT) – Time to Loop6 SINT-CECILIA
17.30u18.00uEya y Compania Circo (AR) – Letters in the Air9 PASTORIE
17.30u18.05uCronopia (AR) – Maromas1 BROUWERIJ
17.45u18.10uUilli Bispo (BR) – Cafe Solo2 BIB
17.45u18.30uDr. Bubbels (BE) – reuzenzeepbellen8 OUDE KERK
18.00u18.10uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
18.00u18.30uCie Théatres des Marionnettes (F) – La Cabane de Pépémobiel (1-2-5)
18.00u18.30uDuo Abraccio (BE) – Hug Youmobiel (1-7-6-5)
18.00u18.40uCie Colbok (FR) – Les Hirsutesmobiel (1-2-5)
18.00u18.50uCompagnie i.Si (FR) – iSi & La8 OUDE KERK
18.15u18.45uEspumA BrumA (AR) – rOdandO9 PASTORIE
18.15u19.00uC&T producties (BE) – Walking Grandpamobiel (1-7-6-5)
18.15u19.00uCompania Levelibular (AR) – Portamundos5 VBS EKE
18.20u18.30uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
18.20u19.00uStatuesalive (NL) – Role-emobiel (1-7-6-5)
18.25u19.00uMencho Sosa (AR) – Football show6 SINT-CECILIA
18.30u19.00uRavArt (NL) – Tom, Tom en de Bombardonmobiel (1-2-5)
18.30u19.05uCircus Katoen (BE) – Ex Aequo1 BROUWERIJ
18.40u18.50uSoldiers Crew (HU) – Breakdance3 PLACE TO BE
21.30u Afsluitend gemeentelijk vuurwerk1 BROUWERIJ